Čo môžete očakávať od kvalitnej tantrickej masáže?

Pod pojmom masáž si môžeme predstaviť x praktík, ktoré sú niečím originálne a majú takisto špecifické účinky, respektíve pozitívny vplyv na určité fyzické alebo psychické vnemy. V tomto smere nesmieme prehliadnuť stále známejšiu tantrickú masáž.
Z klasickou tantrickou masážou, jej postupmi a predovšetkým blahodarnými účinkami po jej skončení sme už viacerí zoznámení minimálne teoreticky. Avšak k tomuto druhu masáží sa viažu aj iné a dokonca zaujímavejšie techniky, ktoré vám dokážu ponúknuť senzuálne masáže Bratislavatantra.sk.Masáž, masérka masíruje zákazníka
Ku konkrétnym formám masáží sprostredkovateľa energie nemusí používať iba ruky, ale takisto svoje celé telo. V takom prípade vravíme o tkzv „body massage“ alebo masáži tela na telo, čiže tkzv „body to body“. Týmto ponuka a forma tantrických masáží však zďaleka nekončí, rovnako existuje možnosť masáže pre zamilovaných (pre páry) či ďalšie, pričom všetky sú praktizované v uvoľňujúcom a príjemnom relaxačnom prostredí. A pokiaľ chcete ulahodiť viacerým, vlastne všetkým dôležitým zmyslom naraz, tajomstvo efektívnych dotykov ukrýva senzuálna masáž.
Aký zážitok si môžeme predstaviť pod senzuálnou masážou?
Ako už bolo načrtnuté vyššie, táto sa zameriava na ulahodenie viacerých zmyslov súčasne. Lákavým a charakteristickým je jej postup, kedy ide vlastne o duálnu tantrickú masáž. To znamená, že na sprostredkovaní životnej energie sa bude podieľať i sám zákazník. Vravíme tak o nie jednostrannom, ale obojstrannom masírovaní vášho tela, ktorej sa zúčastníte aj vy sám a o to efektívnejšom vplyve na načerpanie novej životnej sily.Žiariaca sviečka v tme
Obľúbenou technikou masérky je v tomto prípade praktika „body to body“, čiže vás bude masírovať predovšetkým svojim telom. Okrem iných súčastí sa zameria takisto na masáž prostaty, nakoľko princíp tantry považuje túto oblasť z hľadiska životnej energie človeka za dôležitú, respektíve kľúčovú.