Dostatok priestoru v praktickej plastovej obálke

Spoľahlivo, lacno zabalený a doručený tovar je prioritou každého podnikateľa a obchodníka. Je niekoľko názorov na zasielanie tovaru – v kartónoch, kde dopravcovia argumentujú, že tovar má dostatok priestoru, nepokrčí sa a doručí sa neporušený. Naopak online distribútori uprednostňujú balenie tovaru do plastových sáčkov a argumentujú výhodným pomerom cena/ výkon.

commerce-161529_640

Ponuka plastová obálka nám ukáže vhodné riešenie v podobe spoľahlivých, originálnych a pevných sáčkov z vhodného plastu, ktorý má v porovnaní s kartónmi výrazne lepšie predpoklady na úspech u zákazníkov. Pevnosť sáčkov sa udáva v technických parametroch – v jednotkách mikróny a ponúkané sáčky majú pevnosť 50 až 90 mikrónov, čo znamená vysokú pevnosť sáčku. Sú preto vhodné na zasielanie odevov, tlačovín, drobných predmetov – vždy si ale musíte dať pozor na ostré hrany alebo zakončenia zasielaného tovaru – plastovým obálkam hrozí poškodenie. Na rozdiel od kartónov je plast vode odolný, je pružný, pevný, nepôsobia naňho rušivo tlaky ani časté prehadzovanie pri preprave, ľahko sa s nimi manipuluje a šetria priestor v prepravovaných priestoroch. Víťazí teda cena v pomere s kvalitou a výkonom, pretože kartóny sú rozmernejšie, potrebujú skutočne veľa miesta, nedajú sa bezpečne uložiť na seba, sú citlivé na vlhkosť, ľahko sa porušia.

Plastové obálky majú vonkajšiu fóliu, nepriedušnú, odolnú, pevnú a stabilnú a vnútornú čiernu plastovú fóliu, ktorá vytvára tmavú clonu v obálke a zabezpečí, že tovar nikto nevidí.

Plastové obálky v ponuke hýria farbami, nielen monotónnou bielou, čiernou ale aj originálnymi sviežimi farbami, ktoré zákazníka upútajú a vytvoria dojem, že odosielateľovi na nich záleží.

envelope-4016187_640

Mimoriadne funkčné prevedenia s uškom majú zosilnenú spodnú časť, dajú sa kamkoľvek zavesiť a sú nenáročné na prepravu, majú široké využitie aj v domácnosti, pevné uzatváranie a dokonale chránia obsah obálky.

Otváranie doručenej obálky je zábavné, pevný samolepiaci prúžok s dostatočnou vrstvou lepidla spoľahlivo chráni zásielku a otváranie obsahu je postupné.

Originalita s výbornými funkčnými vlastnosťami a výhodnou cenou je výstižná charakteristika ponúkaných plastových obálok.