Hnedú noste hrdo

Hlavne v zime, no aj v lete, hnedá farba je stálica takisto ako čierna a biela. Je síce neutrálnejšia a pre niekoho o to nezaujímavejšia, no vedzte, že mnohým ženám sa hodí práve vďaka ich farbe pleti. Vôbec nejde o snedú pleť, či opálenú počas letných mesiacov. Hnedé odtiene môžete nosiť aj keď ste svetlejšia a máte žltý podtón. Takto vám hnedá farba vzdá kompliment, ak máte žilky na predlaktí do zelenej farby a mierny nádych žltej. Aj obyčajným blond vlasom dokáže vdýchnuť punc zaujímavosti. Samozrejme, musia byť takisto žltého tónu. Tým sa nemyslia platinové odtiene a iné studené farby.

plátno

Doplnky
Aké doplnky zvoliť k hnedej farbe? Nech už je akéhokoľvek odtieňa, vždy stavte na zlato. Strieborná farba by s ňou neladila pre svoj chlad. Taktiež zvoľte rôzne kožené náramky, ktoré nemusia byť rovnakej hnedej farby. Tým celý outfit ozvláštnite. Hnedé doplnky nemusia byť len ako kabelky alebo obuv. Stavte napríklad na hnedé čelenky. Tie pôsobia naozaj zaujímavo ak ste letný typ. Okrem toho zaraďte do svojho šatníka hnedé rukavice. Tie sa vám zídu, ak budete mať farebnejší outfit v zimnou období. Hnedá je neutrálna, preto sa vám zíde.

Obyčajné nohavice
Aj keď to znie jednoducho, obyčajná hnedá farba na nohaviciach bola v kurze už dávnejšie. Dnes sa vracia v podobe telovej farby, ktorá sa hodí k ďalším zemitejším farbám. Napríklad k vojenskej hnedej alebo čiernej, ktorá v porovnaní s hnedou žiari. Nezabúdajte na ňu ani v letnom období. Šortky, ktoré sú takéhoto odtieňa môžete skombinovať s bielym tričkom, alebo bláznivým topom, úspech máte zaručený.

kožená bunda

Chcete byť famme fatale?
Aj k tomu vám dopomôže jednoduchá hnedá, hlavne ak ju skombinujete s inými farbami. Výrazná bordová, či svietivá žltá je v tejto kombinácií neprehliadnuteľná a vy s nimi určite. Ak chcete na seba upútať pozornosť skombinovať môžete aj oranžovú. Tá je farbou rebélie a mladíckosti. Navyše jej hnedá dodá štýl a vyspelosť. Takto môžete tvoriť dokonale zaujímavé outfity.