5 úžasných produktov pre kučeravé vlasy!

Poznáte to aj vy. Suché a nepoddajné kučery. A to množstvo produktov, ktoré vám sľubujú jednoduchý účinok. My vám v dnešnom článku prinášame 5 tých, ktoré vám jednoznačne zmenia pohľad na vaše vlasy, pretože tie odrazu začnete milovať! Zo suchých a poškodených sa stanú vláčne a svieže, oddýchnuté a hlavne budú neustále hydratované!dívka.jpg

  1. Siahnite po produktoch obsahujúcich bambucké maslo. To totiž obnovuje vlhkosť poškodeným krehkým vlasom a zároveň definuje kučery a znižuje kučeravosť, dokonca i rozštiepenosť suchých končekov. Tento kondicionér dodáva vlasom vlhkosť a hydratuje, zároveň definuje kučery tak, že vyzerajú oveľa prirodzenejšie.
  2. Kupujte také kozmetické produkty, ktoré sa vyhýbajú tvrdým chemikáliám. Vyberte si radšej tie, ktoré používajú prírodné oleje a zmesy. Tie totiž na vlasy pôsobia šetrne a zbytočne ich ešte viac nevysušujú a neničia. Problém kučeravých vlasov je totiž ich suchosť a tej sa potrebujeme zbaviť!
  3. Vyberajte si produkty, ktoré obsahujú tzv. kantónové bambucké maslo slúžiace ako prírodný vlasový hydratačný kondicionér. Neobsahuje totiž sirány a je mimoriadne šetrný k vlasovej štruktúre. Navyše sú tieto produkty vyvinuté tak, aby poskytovali vlasom dostatočnú výživu a dlhotrvajúcu ochranu napríklad pred UV-žiarením.
  4. Používajte čo najviac masiek na vlasy, balzamov a kondicionérov! Tie vaše vlasy udržia pevné a vláčne po celý čas. Navyše poskytnú dlhotrvajúcu ochranu pred nepriaznivými vplyvmi na vaše vlasy ako je vietor, či voda, ktorá ich môže ešte viac vysušiť a poškodiť.
  5. Kokosový olej je skvelým doplnkom a výživou pre takéto vlasy. Stačí, ak ho použijete jedenkrát za týždeň a necháte pôsobiť asi 20 minút. Už po troch použitiach uvidíte viditeľnejšie výsledky! Samozrejme, nezabudnite aj na iné typy olejov, ktoré sú pre tento typ vlasov veľmi vhodné. Odporúčame vám však vyberať prírodné oleje a nechať si poradiť od kaderníka či profesionála, ktorý vám najlepšie povie, aká značka sa skutočne oplatí.

kráska.jpg
A nezabudnite, že hoci si budete musieť možno trošku priplatiť, vaše vlasy sa vám za vhodne zvolené produkty odvďačia svojou vitalitou, silou a krásou! Veríme v správny výber. J