Top tri značky motoriek, ktoré sa oplatí kúpiť v 2019


Honda je motocykel svetovej triedy.Pôvodom pochádza z ostrovnej krajiny vychádzajúceho slnka – Japonska. Ponúka široký výber produktov od motocyklov, až po automobily Honda. Spoločnosť vyrába aj lietadlá či dokonca aj robotov. Táto japonská spoločnosť je v automobilovom priemysle už dlhé desaťročia. Vytvorila veľký trh so svojimi automobilovými výrobkami, ale prerazila najmä so svojimi mnohopočetnými typmi motocyklov. Motocykle spoločnosti Honda sú cenovo dostupné, rýchle a dokážu sa použiť takmer na všetkých typoch trás. motorka honda.jpgVäčšina motocyklov Honda nemá píšťalky a podobné ako v Harley Davidson a Ducati. Motocykle spoločnosti Honda sú teda lacnejšie ako mnoho motocyklov od  jej konkurentov. Honda CRF250L Rally a Honda Rebel 300 sú niektoré z populárnych motocyklov, ktoré nesú názov Honda. S takouto motorkou by ste sa určite nemuseli nikde hanbiť a preto je práve Honda náš výber číslo 1.
Suzuki pôsobí v motocyklovom priemysle posledných 60 rokov. Ako stará spoločnosť nezabudla značka odkiaľ pochádza. Stále sa snaží vyrábať vysokokvalitné motocykle, ktoré sú k dispozícii aj pre menej kvalifikovaných, stredne pokročilých a veľmi skúsených jazdcov. Medzi najlepšie modely spoločnosti Suzuki patrí kultová séria GS, RG 500 a legendárny model GSX-R. Aj keď spoločnosť vyrába aj automobily, zameriava sa viac na predaj motocyklov.
Yamaha je japonská spoločnosť, ktorá vyrábala hudobné nástroje.motorka enduro.jpg V roku 1955 spoločnosť začala vyrábať motocykle. Začalo to jednoduchými a cenovo výhodnými motocyklami, hoci svoju značku teraz rozrástla na hotový motocyklový dom. Yamaha je spoločnosť ktorá, vyrába najlepších krížnikov, terénne a športové motocykle. Sú tiež schopní navrhnúť všetky typy pouličných legálnych motocyklov. Niektoré sú dobré na turistiku, zatiaľ čo iné sú viac vhodné na pohodlné cestné jazdenie. V súčasnosti je po Honde druhou najväčšou motocyklovou spoločnosťou v Japonsku. Medzi motocykle Yamaha patria Y. Bolt Cruiser a Y. V Star 250 Cruiser.