Aké pozitíva so sebou prináša návšteva masážneho tantra salónu?

Pravdepodobne ste už o tantrických masážach nejaké zmienky počuli a možno vo vás prebudili istú zvedavosť a možno podvedomú túžbu skúsiť, aké sú ich prakticky a výsledky v skutočnosti. Možno je dôvodom takisto túžba dosiahnuť uvoľnený a celkovo zdravší stav vášho ja. Tento stav sa dá dosiahnuť prostredníctvom špecifických techník a zmyslených dotykov, ktoré sú charakteristické práve pre tantra masáž.Masážna posteľ, pohodlie.jpg
Tá pracuje so zmyselnými dotykmi a teóriou, že životná energia sa dá zdieľať, respektíve dobiť fyzickým kontaktom dvoch ľudí, ideálne opačného pohlavia (v prípade heterosexuálnej orientácie). Tantrické masáže a ich praktizovanie zahŕňa postupy, ktoré majú za cieľ dosiahnuť nielen klasické telesné uvoľnenie, ale takisto uvoľniť psychické bloky a načerpať novú životnú a sexuálnu energiu.
Tantra masáže používajú zmyselné dotyky a zameriavajú sa spravidla na celé telo vrátane intímnych partií. Tie sú totiž údajne stredobodom našej životnej a sexuálnej sily, ktoré podľa tantry spolu blízko súvisia. Pri „klasickom“ praktizovaní masér/ka používa svoje ruky, no pri návšteve masážneho tantra salónu je možné skúsiť aj niečo zaujímavejšie, konkrétne body massage.

  • Táto forma je špecifická tým, že masérka okrem rúk používa svoje celé telo.
  • Ide tak o pikantnejší, avšak rozhodne efektívny zážitok.

Tantrické masážne salóny a ich kolektív však neposkytujú sexuálny styk, ale príjemné techniky, ktoré majú za cieľ prebudiť životnú energiu a takisto posilniť sexualitu človeka, ktorá je vlastne našim prirodzeným základom, rovnako ako napr. chuť do jedla. Žena, tvár, ružové lupene.jpg
Spomenuté masážne praktiky nemajú za úlohu priniesť len uvoľnenie, ale môžu mať priaznivé účinky aj z hľadiska zdravia. Dokážu posilniť erekciu u mužov, rovnako ako zvýšiť ich libido (zvýšiť sexuálny apetít). Okrem toho pomáhajú k lepšiemu dýchaniu a stimulujú krvný tlak.