Prečo skúsiť senzuálnu masáž

Nie jeden muž by chcel skúsiť tantrickú masáž doma so svojou partnerkou, prípadne v nejakom masážnom salóne s nejakou peknou masérkou. Viete, že je viac druhov tantrických masáží? Poďme si povedať niečo o senzuálnej masáži.

Senzuálna masáž pochádza z Ázie. Ide o masáž, v ktorej ľudia vidia väčšinou iba fyzické potešenie. Podľa východnej tradície by sa to tak vnímať nemalo. Tak ako takmer vo všetkom aj v senzuálnej masáži vidia duchovno. Pri masáži meditujú, tým sa zbavujú veškerého stresu. U nás v západnom svete sa na tantra masáž pozerajú muži ako na čisté erotické, fyzické potešenie. Preto sa masérky v masážnych salónoch snažia klienta naviesť aj na tú duchovnú stránku.

zena masiruje muza

Senzuálna masáž je predovšetkým o dotykoch. Je to kombinácia tantrickej masáže a masáže prostaty. Pomôže vám so stresom, keďže nebudete myslieť na nič iné, iba na rozkoš, ktorú budete cítiť. Po fyzickej stránke vám pravidelná masáž pomôže predísť rakovine prostaty, ktorá je strašiakom mnohým mužom. Pánom pomôže uspokojiť ich fyzickú túžbu, ak sú vo vzťahu, kde to už dlhšie nefunguje po fyzickej stránke, avšak, nechcú spadnúť do nevery.

muza masiruju ruky

Pri senzuálnej masáži sa stimulujú zmysli prostredníctvom rôznych dotykov masérky. Tieto dotyky odblokujú všetky dlhodobé aj krátkodobé energie a emócie. Celú túto atmosféru dotvára veľmi príjemná relaxačná, meditačná hudba. Osvetľovať miestnosť môžu sviečky, prípadne nejaké tlmené svetlo. A rozprúdiť energiu dokáže masérka aj pomocou aromatických olejčekov, to znamená, že ide o stimuláciu 4 zmyslov – hmat, čuch, sluch a zrak.

Pri tejto masáži rozhodne nájdete vnútorný pokoj a precítite len tie najpríjemnejšie emócie, napríklad pocit slasti, radosti a vyrušenia. Počas senzuálnej masáže spoznať seba samého, predovšetkým svoje telo a zistíte, čo všetko potrebuje. Prekonáte hanblivosť za svoje telo, pretože pri príjemných pocitoch bude narastať aj vaše sebavedomie. Uspokojí sa vaše telo aj duša.