Kúp si firmu online!


Existujú spoločnosti, ktoré sa zaoberajú okrem iného aj zakladaním firiem. Dokážu vám zjednodušiť život, keď si chcete firmu založiť. Stačí vám u nich objednať túto službu a firmu vám za poplatok založia. Vyhnete sa tak mnohým náročným administratívnym úkonom a „papierovačkám“, ktoré stoja veľmi veľa času. Nemusíte totiž v tomto prípade vy chodiť po úradoch, inštitúciách a právnikoch, ale spoločnosť, kde si založenie firmy objednáte, to spraví jednoducho všetko za vás. Oplatí sa to, no nie? A máme tu ešte niečo viac!

dievca s notebookom

Kúpite si hotovú firmu už aj online

Ešte vyšší level služieb, ktoré ponúka napríklad aj ezmluva.sk na svojich webových stránkach je, že si kúpite založenú hotovú firmu už online. Tieto firmy si pokojne vyberiete na webových stránkach a rezervujete. Sú založené za účelom predaja, preto sa nemusíte báť, že už s nimi niekto predtým podnikal. Je to veľmi ľahký a jednoduchý spôsob, ako začať rýchlo a takmer hneď podnikať bez veľkých vybavovaní a úkonov. Konať za takúto spoločnosť môžete v podstate hneď po podpísaní zmluvy o prevode podielu.

zena podnikatelka v aute

Predaj firmy s Dph

Kúpiť takto v ponuke si môžete rôzne firmy slovenské, české, zahraničné. Dokonca existuje možnosť kúpiť si s.r.o. alebo inú spoločnosť, ktorá je už platcom Dph. Znamená to, že je na Daňovom úrade regulérne registrovaná ako platca Dph a môžete ju začať používať. Že sa vám nepáčia dané zvláštne názvy firiem na webe, ktoré sú v ponuke? To vôbec nevadí, nakoľko pri prevádzaní podielu, teda pri predaji firmy, si môžete zmeniť obchodný názov a upraviť predmety činností, na také, ktoré si želáte. Kúpiť si firmu teda už dnes môžete aj online a hneď podnikáte bez veľkého čakania. Nikdy to snáď nebolo ľahšie stať sa platcom Dph. Vyhnete sa čakacím lehotám a všetko máte už vopred zariadené. Objednávajte si ready made firmy na ezmluva.sk a podnikajte hneď.