Preniesť skriňu či posteľ je pre sťahovaiu firmu hračka


Pri sťahovaní si nejeden z nás povie, že tentoraz je to už naposledy, ale niekedy to nezáleží iba na našom rozhodnutí, osud to tiež dokáže poriadne zamotať, a tak sme nútení urobiť zmenu v živote či chceme či nie. Zmena adresy bývania alebo pracoviska však nie je žiadna katastrofa, zvlášť ak si na sťahovanie zavoláte profesionálnu firmu, ktorá za vás všetko zabezpečí.

...aj taký spôsob je možný...

Zariadenie domácností alebo kancelárií je rôzne, objavujú sa v nich predmety najrozličnejších rozmerov, tie objemné sa však sťahujú oveľa problematickejšie ako malé, skladné predmety. Na stahovanie trnava cennik to sú však sťahovacie firmy vybavené a pripravené, aby vám s tým pomohli a previezli všetko, čo budete na novej adrese potrebovať. Majú vozidlá, ktoré odvezú ťažké náklady aj rozmerné predmety, postarajú sa, aby všetko došlo na miesto určenia načas a v poriadku, pracujú na profesionálnej úrovni, všetky kusy nábytku dôkladne zabalia, znesú aj vynesú, podľa želania zákazníka ho v priestore aj rozmiestnia, odviezť vedia jeden malý predmet, ale aj celé zariadenia.

Vy oddychujte, sťahovanie prenechajte iným

Možno práve riešite podobný problém a neviete ako danú firmu osloviť, nuž tu je postup:

  • Najlepší je osobný rozhovor, a ten si môžete dohodnúť telefonicky, pri stretnutí si určíte termín obhliadky dotyčných priestorov, kde sa dostaví ich pracovník, vykoná obhliadku a na jej základe vám potom pošle cenovú ponuku. V prípade vášho súhlasu s cenou je možné dohodnúť si pevný termín sťahovania.
  • V presne dohodnutom termíne a čase sa ich pracovníci dostavia na uvedenej adrese.
  • Prácu si rozdelia, podľa potreby demontujú aj nábytok, zabalia ho do ochrannej fólie, do vriec či škatúľ potom uložia ostatné veci, napríklad šaty, sklo a podobne.
  • Takto pripravené veci odnesú do auta a prichytia ich, aby počas jazdy „nelietali“ po nákladnom priestore.
  • Po príjazde na dané miesto všetko povynášajú a postavia na miesto, ktoré určí zákazník, samozrejme ich potom aj rozbalia. Obaly si zoberú so sebou.
  • Záver sťahovania je spojený s platbou za službu, s ktorou ste boli určite spokojní.