Aké oblečenie sa mužom na ženách nepáči

Nie všetko, čo si my ženy na seba obliekame je pre mužov pekné a aj keď si myslíme, že ich takýmto oblečením prilákame, môže to mať na nich práve opačný efekt. Jedná sa o nasledovné typy oblečenia:

boty

· Legíny
Tento kus oblečenia je rozporuplný, pretože niektorí muži ho na nás na milujú, ale niektorí nenávidia. Určite to závisí aj od postavy ženy, ktorá má legíny oblečené. Treba byť sebakritický a ak máme vysokú nadváhu, legíny nie sú práve najšťastnejším výberom pre nás. Ďalším problémom pri legínach je, keď sú legíny presvitajúce alebo k nim nosíme príliš krátke tričko. Zapamätajte si, že tričko, blúzka, by v prípade, že k nim máme oblečené legíny mala zakrývať minimálne polovicu zadku. Čo sa týka presvitajúcich legín, určite nie je sexy, ak má žena oblečené bielu spodnú bielizeň typu po babičke, ktorá jej presvitá cez čierne legíny, toto určite neprivábi žiadneho muža, práve naopak, je to priam komické. Ďalším tabu, na ktorom sa muži zhodujú sú rôzne vzorované legíny. Muži ešte vo všeobecnosti akceptujú klasické čierne legíny, ale keď už sú legíny vzorované, farebné, vtedy to už je pre nich skutočne neakceptovateľný kus oblečenia.

· Oversize oblečenie
Tento typ oblečenia je pre nás pohodlný, avšak muži to vidia inak. Podľa nich nás tento typ deformuje a neukazuje naše prirodzené ženské krivky. Aj keď je tento druh oblečenia u žien obľúbený, je lepšie sa mu vyhnúť, minimálne ak ideme na nejakú schôdzku a nie na prechádzku do lesa.

· Baleríny
Tento druh obuvi sa teší u žien veľkej popularite. Je to veľmi príjemná, pohodlná obuv, v ktorej môžeme stráviť celý deň bez toho, aby nás večer boleli nohy. Z nepochopiteľných dôvodov sa však mužom baleríny vyslovene nepáčia. Skoro každý muž uvádza, že baleríny sú najhorším druhom obuvi pre ženy, a že im zbytočne deformuje postavu. Hovoria, že keď už si musíme dať topánky bez podpätku, radšej pohodlné, športové tenisky než baleríny.

podprsenka

· Priesvitné ramienka na podprsenke
Priznajme, kto ich doma nemal alebo ešte stále nemá? Tento módny hit bol v móde tak pred možno dvanástimi rokmi, avšak teraz je to veľký módny prešľap nie iba v očiach mužov, ale vo všeobecnosti. Priesvitné ramienka na podprsenke mužov iritujú a nechápu na čo ich nosíme. Stále si môžeme dať podprsenku bez ramienok, ktorých je v obchodoch skutočne veľa alebo môžeme nechať trčať ramienka, ktoré skutočne patria k podprsenke a sú zladené s farbou trička či blúzky, vždy je to lepšia voľba než neprirodzené akože neviditeľné priesvitné ramienka.