Chystáte svadbu? Prečítajte si o trendoch v svadobných oznámeniach

Svadobné oznámenia patria k svadbe neoddeliteľne. To však asi viete. Čo ale možno neviete je to, že aj v tejto maličkosti existujú trendy. Áno, predstavte si, že aj takto môžete skaziť dojem zo svojej svadby. Nemaľujme však čerta na stenu. nič také sa totiž nestane, pretože vám o chvíľku vysvetlíme, ako držať krok s módou.Hnedá obálka s červenou pečaťou položená na hnedom stole.jpg

Karikatúry letia

Svadba je síce udalosťou, ktorá by mala byť elegantná a na úrovni, no trend nepustí. Ak chcete svojim svadobným oznámením naozaj zaujať, nechajte si na neho vytlačiť karikatúru. Najlepšia je karikatúra mladomanželov, čo dá logiku. Pokiaľ však plánujete menšiu svadbu, na ktorú prídu len naozaj blízki ľudia a rodina, môžete na oznámeniach nechať stvárniť aj ich. To je však trošku náročnejšie, čo sa času a práce týka, takže to necháme na vás.

Rozkladacie a skladacie

Ak chcete byť naozaj IN, tak zabudnite na klasickú papierovú kartičku v obálke. Aktuálne sa nosí, ak si svadobné oznámenie, môžete poskladať. Ak by ste chceli niečo takéto, je potrebné, aby ste si našli firmu, ktorá je schopná tlačiť a zároveň pripraviť návrh na zalomenie karty.

Trojrozmerné oznámenia

3D vo filme, nie je žiadnou novinkou, no pri svadobných oznámeniach áno. Konkrétne prevedenie je na vás, takže vám nebudeme radiť v žiadnych tvaroch a vyobrazeniach. Proste popusťte uzdu svojej fantázii. Využiť nemusíte len papier, ale aj iné materiály, ako je napríklad sklo alebo plast. Aj v tomto prípade, musíte nájsť formu, ktorá je niečo podobné, schopná zhotoviť.Biela obálka s fóliou a červené pero.jpg

Drevené a sklenené

Áno, klasickým papierom, dnes už neohúrite. Svadobné oznámenie preto môžete nechať vytlačiť na drevo alebo dokonca na sklo. V prípade dreva, sa najčastejšie využíva klasická tenká drevotrieska. Ak by bolo pre vás sklenené prevedenie príliš drahé, môžete si zvoliť aj lacnejšiu alternatívu, a to akrylátové oznámenia.