Spoľahnite sa a vyberte si moderné spôsoby čistenia kanalizácie


Kanalizácia, potrubie, sifóny a odtoky sú namáhané každodennou prevádzkou v podobe mydla, čistiacich a pracích prostriedkov, rôznych odpadov, mastných odtokov a nečistôt. Zvyšky splaškov sa časom usadia na stenách potrubia, vytvoria na ňom nános, zúžia jeho priemer a v prípade zanedbania prevencie je havária reálny stav.

Aj služba Čistenie kanalizácie Ab-krtkovanie radí svojím zákazníkom všímať si stav kanalizácie, nezanedbávať pomalý odtok, prebublávanie odpadu, prípadne zápach z odtokov a pri spozorovaní nezvyčajných náznakov kontaktovať ponúkaný non stop servis čistenia kanalizácie.

profesionálne krtkovanie

Ten je známy aj pod ľudovým názvom krtkovanie, čo v praxi znamená efektívne využitie profesionálnej techniky na čistenie kanalizácie v podobe prevencie alebo riešenia samotnej havárie. Prevencia tak ako aj v iných oblastiach života ušetrí čas, peniaze a energiu, ale ak sa už zanedbala a došlo k havárii non stop služba Vám poskytne rovnako rýchle a efektívne riešenie situácie.

Pri havárii je dôležité zastaviť prívod vody, aby nedochádzalo k zbytočným škodám na majetku, kontaktovať službu krtkovania, lokalizovať sa a detailne opísať aktuálny stav.

Služba je rýchla, má zastúpenie v mnohých regiónoch a príde k Vám v čo najkratšom čase už aj so zvolenou technikou krtkovania.

všestranní majstri

Sú dva spôsoby čistenia kanalizácie, záleží od typu a veľkosti objektu, pre domácnosti s upchatými odpadmi, sifónmi, umývadlami, drezmi a toaletami je vhodné elektromechanické čistenie pomocou rotujúcich špirál, ktoré rozbíjajú kaly a nečistoty. Veľké a dlhé potrubia si vyžadujú čistenie vo forme vysokého tlaku vody a čerpadla. Je rovnako efektívne a jeho výsledok je takisto dokonalý a s dlhotrvajúcim účinkom. Servis Vám poskytne aj doplnkové služby ako napríklad vodoinštalačné práce, ktoré sú nevyhnutné po zásahu alebo viaceré preventívne programy vďaka ktorým získate reálny obraz o stave Vašej kanalizácie.

Vyberte si odborníkov a spoľahnite sa na ich profesionalizmus.