Striebro na ušiach


Výzor je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Záujem o módu pozorujeme na každom kroku. Prvé čo robíme pri kontakte s človekom je, že pozorujeme jeho vizáž, vlasy či oblečenie. Sú ľudia, ktorí nejdú do ulíc, kým nie sú na 100% nachystaní. Dokonale oblečenie a vzhľad by mali dopĺňať kvalitné šperky. Šperk pôsobí na každej žene nežne a dokáže zvýrazniť jednotlivé časti tela. Najobľúbenejším kúskom, ktorý zdobí takmer každú ženu sú náušnice. Náušnice môžu byť nenápadné a na každodenné nosenie, ale môžu byť aj výrazným doplnkom. Vo vašej zbierke by nemali chýbať strieborné náušnice Gameon. Strieborné náušnice sú dokonalým doplnkom aj pre tie najnáročnejšie.

strieborné náušnice

V kombinácií s ďalšími šperkami ako retiazka či náramok pôsobia luxusne a pritiahnu zrak na vašu tvár. Veľkosť a tvar náušníc je už len na vašej voľbe. Obľúbeným kúskom sú najmä malé, napichovacie modely, ktoré sa hodia na každý typ tváre. Sú nenápadné, no pritom krásne doplnia každý outfit. Báť sa nemusíte ani visiacich, objemných náušníc. Najmä na slávnostné príležitosti sú výrazné náušnice tým správnym doplnkom. Strieborné náušnice môžete nosiť ako na bežný deň či rekreáciu, tak aj na dôležité akcie. V súčasnosti je viac preferované ako zlato, najmä vďaka neutrálnemu štýlu a nižšej cene. V porovnaní s lacnou bižutériou sú oveľa kvalitnejšie a nespôsobujú zdravotné problémy. Do módy sa opäť vracajú strieborné náušnice doplnené o farebný akcent. Kameň či drahokam pôsobia na náušniciach luxusne a farebný tón ich ešte viac zvýrazní.

výrazné náušnice

Ak nie ste nadšencom rôznych šperkov, náušnice by ste určite nemali odmietať. Ide o jednoduchý šperk, ktorý ani nebudete vedieť, že máte na sebe. Náušnice sú krásne ženský prvok a nemala by sa im vyhýbať žiadna milovníčka módy. Siahnuť môžete aj po celých setoch. V kombinácií s rovnakou retiazkou zdvojnásobíte efekt.