Dovolenka je dôležitejšia ako si myslíte


Urobte si prestávku od stresu z práce

V dnešnom pracovnom svete je mnoho tlakov, ktorým musíme dennodenne čeliť. Telefón stále vyzváňa, emaily sa hromadia, prípadne musíte vybaviť frontu čakajúcich zákazníkov, naháňajú vás deadliny, alebo šéf chce, aby report už bol dávno hotový… Trávite v práci hodiny navyše, aby všetko fungovalo hladko? V takom prípade si určite zaslúžite voľno, aby ste sa mohli vrátiť čerství a oddýchnutí a všetky povinnosti zvládať ľahšie a efektívnejšie.

koktejl

Dosiahnite pocit rovnováhy v živote a buďte šťastnejší

Práca je náročná – inak by sa nazývala práca – ale váš život nemôže byť len o tom, že „spať, pracovať, opakovať“. Takáto nerovnováha medzi pracovným a súkromným životom vás urobí nešťastným. Krátkymi, ale pravidelnými dovolenkami obnovíte svoj zmysel pre rovnováhu. Na konci tunela má byť svetlo, tešte sa na dovolenku.

Odporúčanie: Mallorca. Biele piesočnaté pláže, nočný život, ktorý nikdy nesklame – to je skutočná harmónia. Portal Nous je vysokokvalitná destinácia. Len 15 minút jazdy taxíkom západne od mesta Palma… Okolo strediska sa nachádza rad tenisových klubov a golfové ihrisko Bendinat, ktoré je klasifikované ako jedno z najlepších v Španielsku.

tropický ráj

Rozšírte si obzory

Tam vonku je svet, ktorý vám prinesie radosť. Je smutné, že ľudia trávia celý svoj život doma a svoj život len prežívajú. Váš osobný rozvoj bude prekvitať tým, že uvidíte rôzne miesta, ponoríte sa do rôznych kultúr a stretnete sa s rôznymi ľuďmi. Život bude okamžite oveľa bohatší a vrátite sa s novým pohľadom na veci.

Odporúčanie: Pre rozšírenie obzorov odporúčame výlet na slnkom zaliatu Jamajku. Plynulý tok karibského života predstavuje svet ďaleko od často hektického tempa nášho vlastného. Jamajská atmosféra hovorí: „žiadne starosti“ hlavne keď sa kúpete v Dunn\’s River Falls, navštívite domov kráľa reggae Boba Marleyho, alebo sa vydáte na výlet džípom. Doma si často nemôžete poriadne oddýchnuť.